יוסף רוס

"קל לדבר,  קשה לעשות, יותר קשה לשמור".      י.ר

 

 

 

יוסף רוס, אבי ההומאופטיה בארץ ומגדולי ההומאופטים בעולם, הביא את השקפת העולם ודרך הטיפול ההומאופטית לארץ בסוף שנות ה 70, לפני כ 40 שנה. יוסף עצמו למד את מקצוע ההומאופטיה בגרמניה (לימד עצמו את השפה הגרמנית לצורך לימודיו) וזכה להשתלם גם אצל אחרון ההומאופטים הקלאסיים בשוויץ, ד"ר פייגלי. 

לאחר סיום לימודיו עבד באנגליה בבתי רפואה טבעיים בהצלחה גדולה.
ב 1978 חזר לארץ והחל להגשים את חזונו – טיפל באנשים, הביא אותם להבראה שורשית ומלאה ופתח את בית הספר להומאופטיה, הראשון בארץ,  על מנת להנחיל את השקפת העולם ושיטת הטיפול ההומאופטית לדורות הבאים.
בהמשך, יוסף פיתח דרך להבנת האדם והקשר שלו לעולם, באמצעות מעגל האיכויות ההומאופטי שכולל את 4 היסודות שמהם נברא העולם ובתוכו האדם. היחס בין ארבעת היסודות אצל האדם מראה על רמת הבריאות שלו. כאשר ארבעת היסודות שווים ביחסם אז האדם מאוזן ובריא. הטיפול ההומאופטי, יש בידו להחזיר את האדם לבריאות שלמה ומילוי ייעודו ומטרתו הפנימית בחייו.
במהלך 40 שנות עבודתו עד כה יוסף טיפל בעשרות אלפי אנשים בהצלחה מרובה והעמיד דורות של הומאופטים שהחלו דרכם בבית ספרו.

יוסף רוס חיבר את הספר "24 פרקים בהומאופטיה" שתורגם לאנגלית ואיטלקית, וערך את הספרות המקצועית הקלאסית של ההומאופטיה לתועלת ההומאופטים ברחבי הארץ והעולם. 

את העמותה הבינלאומית להומאופטיה ייסד יוסף רוס יחד עם תלמידיו במטרה להמשיך את מילוי החזון ולקדם בריאות טובה, רוחנית וגשמית, פרטית וכללית בחברה.
כל מי שזוכה ללמוד אצלו מרחיב את אופקיו ולוגם ממעיין החוכמה של ההומאופטיה.

פרטי התקשרות:

חיפה ת.ד. 5165 מיקוד 31051
04-8621057
בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
on_sent_ok:ga('send', 'event', 'השארת פרטים', 'שליחה');